Przeczytaj w weekend

„Detektyw” – Lolita Davidovich i James Frain dołączają do 2. sezonu

Davidovich i Frain znaleźli się w obsadzie drugiego sezonu kryminalnej antologii HBO True Detective z rolami powracającymi.

Davidovich i Frain znaleźli się w obsadzie drugiego sezonu kryminalnej antologii HBO True Detective z rolami powracającymi.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

True Detective w drugim sezonie rozgrywa się wokół trzech policjantów (Colin Farrell, Taylor Kitsch oraz Rachel McAdams) i kryminalisty (Vince Vaughn), którzy muszą poruszać się w sieci konspiracji w następstwie morderstwa.

Davidovich wcieli się w Nancy Simpson, matkę bohatera, którego gra Taylor Kitsch. Jest byłą tancerką, która obecnie polega na papierosach i drinkach, opłakując stratę mężczyzny okazującego jej zainteresowanie. Jej ostatnia nadzieja jest w synu, który w jej oczach jest darem od Boga dla kobiet. Frain zagra Jeffa Hunta, bezwzględnego porucznika policji.

Czytaj także: Koniec serialu "Millerowie". Nie będzie 3. sezonu

Do obsady dołączyli niedawno również Kelly Reilly, Michael Irby, Abigail Spencer i Leven Rambin.

Premiera 2. sezonu serialu Detektyw również w Polsce latem 2015 roku.

Źródło: Deadline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV