„Detektyw” – Riley Smith z rolą w 2. sezonie

Po roli w finałowym sezonie seriali Czysta krew, aktor Riley Smith wraca do stacji HBO, gdzie zagra w kolejnym sezonie popularnej produkcji Nica Pizolatto - Detektyw.

Po roli w finałowym sezonie seriali Czysta krew, aktor Riley Smith wraca do stacji HBO, gdzie zagra w kolejnym sezonie popularnej produkcji Nica Pizolatto - Detektyw.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Detektyw w drugiej części antologii rozgrywa się wokół trzech policjantów (Colin Farrell, Taylor Kitsch oraz Rachel McAdams) i kryminalisty (Vince Vaughn), którzy muszą poruszać się w sieci konspiracji w następstwie morderstwa.

Czytaj także: Pełny zwiastun 3. sezonu "Banshee"

Smith zagra chłopaka bohaterki granej przez McAdams o imieniu Steve Mercier, który jest zastępcą szeryfa. Ostatnio aktor brał udział w filmie telewizyjnym/potencjalnym pilocie stacji Lifetime, "Deliverance Creek".

Premiera 2. sezonu serialu Detektyw zaplanowana jest na lato 2015 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV