Przeczytaj w weekend

Don’t Look Deeper - powstanie nowy serial science fiction. Kto w obsadzie?

Don’t Look Deeper to zapowiedziany serial science fiction, który ma trafić na nową platformę streamingową Quibi. Poznaliśmy pierwsze nazwiska w obsadzie.

Don’t Look Deeper to zapowiedziany serial science fiction, który ma trafić na nową platformę streamingową Quibi. Poznaliśmy pierwsze nazwiska w obsadzie.

Don’t Look Deeper to nowy serial science fiction, który ma powstać dla platformy streamingowej Quibi. Zgodnie z zapowiedziami, akcja produkcji będzie rozgrywać się w "przyszłości odległej o 15 minut" i zostanie osadzona w Kalifornii. Główną bohaterką jest uczennica wyższych klas liceum, której od początku wydaje się, że coś jest z nią nie tak. Gdy okazuje się, że dziewczyna nawet nie jest człowiekiem, całe jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, a ona sama znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Zgodnie z nowymi informacjami, w obsadzie serialu pojawią się Don Cheadle (Avengers: Wojna bez granic), Emily Mortimer (Mary Poppins powraca) i Helena Howard (The Wilds). Na razie nie wyjawiono, w kogo dokładnie wcielą się aktorzy. Reżyserką odcinków i producentką wykonawczą będzie Catherine Hardwicke (Zmierzch, Dziewczyna w czerwonej pelerynie). Współscenarzystą jest jeden z współtwórców serialu Zagubieni, Jeffrey Lieber, który obejmuje także stanowisko showrunnera.

Przypomnijmy, że nowa platforma Quibi ma na celu produkowanie seriali, które będą trwać łącznie około dwóch godzin - każda z produkcji będzie podzielona na dziesięciominutowe odcinki. Serwis ma zadebiutować w USA w kwietniu 2020 roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Quibi

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV