Doom Patrol – sezon 1, odcinek 6. – co się wydarzy? Zobacz zwiastun

Do sieci trafił zwiastun promujący zbliżający się odcinek serialu Doom Patrol. W nim zespół spotka oryginalnych członków tytułowej drużyny.

Do sieci trafił zwiastun promujący zbliżający się odcinek serialu Doom Patrol. W nim zespół spotka oryginalnych członków tytułowej drużyny.

Doom Patrol to nowy serial komiksowy platformy DC Universe, w którym poznajemy tytułową grupę superbohaterów. W jej skład wchodzą Negative Man, Robotman, Elasti-Woman, Crazy Jane, Cyborg i Dr Niles Caulder.

Najnowszy odcinek 1. sezonu serialu Doom Patrol zatytułowany został Doom Patrol Patrol. Pojawi się w nim oryginalny zespół tytułowej drużyny. Szósty epizod zadebiutuje już 22 marca na platformie DC Universe. Poniżej możecie zobaczyć materiał promujący ten epizod.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV