Once Upon a Time in Hollywood – kiedy zwiastun filmu Tarantino?

Once Upon a Time in Hollywood to nowy film Quentina Tarantino z gwiazdorską obsadą. Kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun?

Once Upon a Time in Hollywood to nowy film Quentina Tarantino z gwiazdorską obsadą. Kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun?

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Once Upon a Time in Hollywood to oczekiwany film w reżyserii Quentina Tarantino. Akcja produkcji rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles, a głównymi bohaterami są aktor Rick Dalton i jego dubler Cliff Booth. Panowie próbują osiągnąć sukces w Hollywood, którego już nie poznają. Tłem dla historii będą zabójstwa dokonywane przez bandę Charlesa Mansona - pojawią się postaci takie jak Sharon Tate czy Roman Polański.

Do tej pory w sieci pojawiały się zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów, jednak nie mieliśmy jeszcze okazji obejrzeć zwiastuna. To prawdopodobnie zmieni się już niebawem - zgodnie z nowymi informacjami portalu Trailer Track, pierwszy zwiastun Once Upon a Time in Hollywood zadebiutuje w USA w poniedziałek, 18 marca. Na razie nikt nie potwierdził tej informacji, w związku z czym powinniśmy podchodzić do niej z dystansem.

Once Upon a Time in Hollywood - premiera 9 sierpnia 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV