Przeczytaj w weekend

Dwóch aktorów z ważnymi rolami w „Zemście”

Brett Cullen (Devious Maids) i Gail O'Grady (Castle) dołączają do obsady Zemsty.

Brett Cullen (Devious Maids) i Gail O'Grady (Castle) dołączają do obsady Zemsty.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Brett Cullen dostaje powracającą rolę Jimmy'ego, biologicznego ojca Patricka (Justin Hartley). Zadebiutuje w 13. odcinku, którego emisja zaplanowana jest na 19 stycznia 2014 roku.

Gail O'Grady wcieli się w pierwszą żonę Conrada Graysona, która zaskoczy go i Victorię, gdy pojawi się w mieście. Producent zapowiada, że jej pojawienie się przyniesie ze sobą zaskakujące tajemnice.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV