EA nagrodzi graczy za stosowanie dwustopniowej weryfikacji

Użytkownicy Origin Access mają powody do zadowolenia. Właściciel platformy nagrodzi darmową subskrypcją klientów, którzy włączą dwustopniowe uwierzytelnianie.

Użytkownicy Origin Access mają powody do zadowolenia. Właściciel platformy nagrodzi darmową subskrypcją klientów, którzy włączą dwustopniowe uwierzytelnianie.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  EA 

Z okazji National Cybersecurity Awareness Month przedstawiciele EA postanowili zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników usługi Origin Access. Firma chce zachęcić klientów do aktywowania narzędzia weryfikacji tożsamości, które zabezpieczy konto dodatkowym, jednorazowym hasłem. W tym celu przygotowała specjalną promocję, w ramach której otrzymamy darmowy miesięczny dostęp do gamingowej usługi subskrypcyjnej.

Zasady akcji są proste – każdy użytkownik Origina, który w październiku aktywuje dwustopniową weryfikację tożsamości, otrzyma darmowy dostęp do Origin Access Basic na jeden. Dzięki temu dostanie nieograniczony dostęp do bazy kilkuset gier pecetowych, możliwość testowania przez 10 godzin tytułów premierowych oraz 10-procentowy rabat na zakupy w sklepie Origin.  Na tym jednak nie koniec dobrych informacji – osoby opłacające Origin Access Premier, mogą liczyć na przedłużenie o miesiąc tego droższego pakietu. Warto zauważyć, że darmowa subskrypcja zostanie przypisana do konta dopiero 1 listopada, a nie w momencie włączenia mechanizmu dwustopniowej weryfikacji.

Aby aktywować dodatkowe zabezpieczenie, należy zalogować się do usługi i w Ustawieniach bezpieczeństwa aktywować funkcję Weryfikacji logowania. Następnie trzeba wybrać, w jaki sposób EA będzie wysyłać nam jednorazowe kody bezpieczeństwa podczas próby logowania do usługi: poprzez maila, SMS-a bądź aplikację mobilną. Firma liczy na to, że darmowy dostęp do takich gier jak Battlefield V, Anthem czy Star Wars: Battlefront II oraz możliwość przetestowania FIFA 20 to wystarczająca zachęta do włączenia narzędzia uwierzytelniającego.

Źródło: Origin

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV