Escape Room – polska premiera filmu wstrzymana

Escape Room to hollywoodzki horror, który miał wejść 11 stycznia do polskich kin. Dystrybutor zdecydował o wstrzymaniu premiery Escape Room.

Escape Room to hollywoodzki horror, który miał wejść 11 stycznia do polskich kin. Dystrybutor zdecydował o wstrzymaniu premiery Escape Room.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  escape room 

Escape Room to psychologiczny thriller o sześciu osobach, które znajdą się w tytułowym pokoju. Nie mają wpływu na to, że znaleźli się w tych okolicznościach i teraz muszą wydostać się z pułapki, która chce ich śmierci. W filmie wystąpili: Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Jay Ellis, Tyler Labine, Nik Dodani i Yorick van Wageningen. Za kamerą stanął Adam Robelit.

Dystrybutor UIP poinformował, że polska premiera Escape Roomu zostaje wstrzymana na czas nieokreślony. Powodem jest tragedia, która wydarzyła się w tego typu obiekcie w Koszalinie. Przypomnijmy, że w pożarze zginęło pięć nastolatek.

Nie wiadomo, czy film Escape Room w ogóle trafi do polskich kin. Światowa premiera horroru odbyła się 4 stycznia 2019 roku, tego samego dnia doszło do tragicznej śmierci 15-latek, niestety, dosłownie uwięzionych w koszalińskim pokoju zagadek.

Źródło: UIP / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV