Śmiercionośna gra. Zwiastun filmu Escape Room

Sony Pictures opublikowało oficjalny zwiastun filmu Escape Room. Premiera w styczniu przyszłego roku.

Sony Pictures opublikowało oficjalny zwiastun filmu Escape Room. Premiera w styczniu przyszłego roku.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  escape room 

Nowy horror zatytułowany Escape Room to psychologiczny thriller o sześciu nieznajomych, którzy znajdą się w okolicznościach, na które nie mają wpływu i muszą wydostać się z pułapki, która chce ich śmierci.

Film Escape Room - zwiastun w oryginale:

W filmie wystąpią: Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Jay Ellis, Tyler Labine, Nik Dodani i Yorick van Wageningen. Za kamerą filmu stanął Adam Robelit.

Premiera w USA na początku stycznia 2019 roku. W Polsce film Escape Room wejdzie do kin 11 stycznia 2019 roku.

Aktualizacja: Escape Room - polska premiera wstrzymana! W tle tragedia w Koszalinie

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV