Fantastyczne oceny Breath of the Wild. To jedna z najlepiej ocenianych gier w historii

O godzinie 12:00 skończyło się embargo na recenzje gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Oceny, które trafiły do sieci wskazują na to, że mamy do czynienia z produkcją niemal idealną.

O godzinie 12:00 skończyło się embargo na recenzje gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Oceny, które trafiły do sieci wskazują na to, że mamy do czynienia z produkcją niemal idealną.

Gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild może pochwalić się fenomenalnym wynikiem. Średnia ocen tej produkcji w serwisie Opencritic wynosi 98/100 na podstawie 37 recenzji, a większość serwisów wystawiło tej produkcji maksymalną notę.

Czytaj także: Horizon: Zero Dawn. Efektowny zwiastun live-action z Japonii

fot. opencritic.com

Krytycy chwalą przede wszystkim wspaniały, duży świat pełen zadań do wykonania i sekretów do odkrycia, piękną oprawę graficzną i wciągającą rozgrywkę na przynajmniej kilkadziesiąt godzin. Niektórzy recenzenci pokusili się nawet o stwierdzenie, że Breath of the Wild to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzono.

W innym serwisie agregującym oceny, Metacritic, średnia również wynosi 98/100. Wynik ten stawia Breath of the Wild na drugim miejscu najlepiej ocenianych gier w historii - na pierwszej pozycji znajduje się inna część tej popularnej serii, a mianowicie The Legend of Zelda: Ocarina of Time z imponującym wynikiem 99/100.

fot. Metacritic.com

Premiera The Legend of Zelda: Breath of the Wild już jutro. Gra dostępna będzie na konsolach Nintendo Switch oraz Wii U.

Źródło: metacritic.com, opencritic.com / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV