Przeczytaj w weekend

Fear the Walking Dead – zdjęcia z 5. sezonu. Jest Dwight z The Walking Dead

W 5. sezonie serialu Fear The Walking Dead pojawi się kolejna postać z The Walking Dead. Jedno ze zdjęć przedstawia ją w tej historii.

W 5. sezonie serialu Fear The Walking Dead pojawi się kolejna postać z The Walking Dead. Jedno ze zdjęć przedstawia ją w tej historii.

Adam Siennica

Adam Siennica

Fear the Walking Dead po raz kolejny czerpie z pierwowzoru, czyli The Walking Dead. Wcześniej do obsady przeszedł Lennie James jako Morgan, a 5. sezonie do grupy dołączył Austin Amelio w roli Dwighta.

Wszytko wskazuje na to, że w tym serialu nie będzie przeskoku w czasie o 6 lat, tak jak w oryginale, więc po prostu dowiemy się, co się działo z Dwightem po tym, jak odszedł w 8. sezonie The Walking Dead.

Showrunnerami są Andrew Chambliss i Ian Goldberg. Data premiery nie jest znana, ale może to być kwiecień, tak jak w przypadku 4. sezonu.

 

Źródło: AMC / zdjęcie główne: Ryan Green/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV