The Walking Dead: sezon 9, odcinek 10 – Oto Szeptacze! [ZWIASTUN I ZDJĘCIA]

The Walking Dead w 10. odcinku 9. sezonu przedstawi widzom historię Szeptaczy, czyli nowych złoczyńców. Będą sceny retrospekcji!

The Walking Dead w 10. odcinku 9. sezonu przedstawi widzom historię Szeptaczy, czyli nowych złoczyńców. Będą sceny retrospekcji!

Adam Siennica

Adam Siennica

,The Walking Dead powrócił z sezonem 9B i zebrał bardzo dobre oceny. Co wydarzy się dalej? 10. odcinek nosi tytuł Omega. Poznamy w nim historię Szeptaczy i dowiemy się, co sprawiło, że stali się tym, kim są. Innymi słowy będą sceny retrospekcji, w których zobaczymy ich przeszłość bez masek. Na zdjęciu widzimy m.in. Samanthę Morton jako Alphę, ich bezwzględną przywódczynię.

Co się wydarzy w 10. odcinku? Przeczytajcie opis fabuły i zobaczcie materiały promocyjne.

 

The Walking Dead s09e10 streszczenie:

Jeniec czy uchodźca? Nowo przybyła kobieta w Hilltop opowiada o przywódczyni noszącej maski grupy dzikusów. Na wyprawę rusza grupa, by poszukać zaginionych przyjaciół, czyli Luke'a i Holdena.

Zobaczcie zwiastun i fragment:

Zdjęcia:

The Walking Dead 9, odcinek 10 zostanie wyemitowany 18 lutego o godzinie 22:00 na FOX.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV