Felicia Day po raz pierwszy w Polsce. Aktorka przyjedzie na Pyrkon

Felicia Day to znana amerykańska aktorka i youtuberka. Zgodnie z nowymi informacjami, będzie można spotkać ją na tegorocznym Pyrkonie w Poznaniu.

Felicia Day to znana amerykańska aktorka i youtuberka. Zgodnie z nowymi informacjami, będzie można spotkać ją na tegorocznym Pyrkonie w Poznaniu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  felicia day 

Festiwal Pyrkon odbywa się corocznie w Poznaniu i zrzesza fanów fantastyki i szeroko rozumianej popkultury. W tym roku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia i już teraz potwierdzono, że jedną z gwiazd, które przyjadą do Polski będzie Felicia Day.

Amerykańska aktorka jest znana fanom z seriali takich jak Supernatural, Buffy The Vampire Slayer, Eureka, czy Mystery Science Theater 3000. Największą popularność zyskała jednak dzięki serialowi internetowemu The Guild oraz Dragon Age: Redemption - obydwa seriale nawiązują do gier komputerowych, bo (jak sama Day mówi) to właśnie w tym środowisku czuje się najlepiej. Aktorka nie tylko zagrała we wspomnianych serialach, ale również objęła stanowisko scenarzystki, biorąc czynny udział w samym ich tworzeniu.

Na tegorocznym Pyrkonie będzie można porozmawiać z aktorką a także otrzymać jej autograf. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018 roku.

Źródło: pyrkon.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV