Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Felicia Day po raz pierwszy w Polsce. Aktorka przyjedzie na Pyrkon

Felicia Day to znana amerykańska aktorka i youtuberka. Zgodnie z nowymi informacjami, będzie można spotkać ją na tegorocznym Pyrkonie w Poznaniu.

Festiwal Pyrkon odbywa się corocznie w Poznaniu i zrzesza fanów fantastyki i szeroko rozumianej popkultury. W tym roku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia i już teraz potwierdzono, że jedną z gwiazd, które przyjadą do Polski będzie Felicia Day.

-
-

Amerykańska aktorka jest znana fanom z seriali takich jak Nie z tego świata, Buffy: Postrach wampirów, Eureka, czy Mystery Science Theater 3000. Największą popularność zyskała jednak dzięki serialowi internetowemu The Guild oraz Dragon Age: Redemption – obydwa seriale nawiązują do gier komputerowych, bo (jak sama Day mówi) to właśnie w tym środowisku czuje się najlepiej. Aktorka nie tylko zagrała we wspomnianych serialach, ale również objęła stanowisko scenarzystki, biorąc czynny udział w samym ich tworzeniu.

Na tegorocznym Pyrkonie będzie można porozmawiać z aktorką a także otrzymać jej autograf. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018 roku.

Źródło: pyrkon.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.