Repertuar kin Nowość Program TV

FIFA 19 niczym battle royale. W grze znajdzie się niecodzienny tryb

Battle royale, wszędzie battle royale, nawet w grze piłkarskiej. Tak, FIFA 19 będzie wzbogacona o tryb... survival mode.

Popularność sprawia swoje. Wariacja słynnego battle royale zawita nawet do gry FIFA 19. Zasady gry podobne – z tą różnicą, że nie wygrywa ten zespół, któremu zostanie mniej zawodników na boisku. Nie chodzi także o brutalną eliminację, chociaż faktycznie – piłkarze z boiska będą ubywać.

-
-

W trybie tym po strzelonej bramce jeden z zawodników (losowo wybierany z drużyny, która gola strzeliła – za wyjątkiem bramkarza) opuszcza boisko. Spotkanie wygrywa ta drużyna, która w szybszym tempie pozbędzie się zawodników. Oczywiście nie wszystkich, bo gra nie pozwoli rozegrać pojedynku 3 vs 11 czy nawet 6 v 11. Po eliminacji 5 zawodników z jednej drużyny mecz zostaje przerwany i ta drużyna, która pierwsza strzeliła 5 goli jest jego zwycięzcą.

To nie pierwszy raz, kiedy FIFA spotyka się z takim rozwiązaniem. Przed laty w grze FIFA Street mieliśmy takie rozwiązanie, jak tryb Last Man Standing.

Źródło: eurogamer.net / fot. EA Sports

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.