„Forever” – Cuba Gooding Jr. dołącza do obsady

Cuba Gooding Jr. zamelduje się w "Forever" w roli powracającej i wystąpi w przynajmniej kilku odcinkach serialu ABC.

Cuba Gooding Jr. zamelduje się w "Forever" w roli powracającej i wystąpi w przynajmniej kilku odcinkach serialu ABC.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

"Forever" nie radzi sobie dobrze w ramówce ABC i wszystko wskazuje na to, że 2. sezon nie powstanie. To jednak nie przeszkadza twórcom, aby zatrudnić do gościnnej roli zdobywcy Oscara.

Cuba Gooding Jr. ("Jerry Maguire") pojawi się na planie jako Isaac Douglas, bogaty filantrop, który staje się jednym z podejrzanych o morderstwo. Po zostaniu oczyszczonym z zarzutów zaczyna łączyć go nieco bliższa więź z detektyw Martinez. Twórcy szykują więc wątek romantyczny dla Jo.

Czytaj także: „The Wolverine 2″ – Patrick Stewart z dużą rolą?

Gooding Jr. może pozwolić sobie na krótką przygodę z "Forever", ponieważ nie rozpoczęły się jeszcze zdjęcia do "American Crime Story" o procesie O.J. Simpsona, w którym aktor gra jedną z głównych ról. Premiera antologii stacji FX dopiero w 2016 roku.

Źródło: tvline.com / źródło zdjęcia: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV