God of War - masz do wydania 4 tys. zł? Tej figurki każdy ci pozazdrości

Prime 1 Studio przygotowało wyjątkową figurkę dla fanów God of War o zasobnych portfelach.

Prime 1 Studio przygotowało wyjątkową figurkę dla fanów God of War o zasobnych portfelach.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak
Tagi:  figurka 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

God of War z 2018 roku okazało się świetną produkcją, którą docenili gracze oraz krytycy. Tytuł ten zebrał mnóstwo branżowych nagród, a fani wyczekują jego kontynuacji. Ogłoszenia o prace wskazują na to, że ta już powstaje, ale na oficjalną zapowiedź musimy jeszcze poczekać. Na osłodę zaprezentowano jednak wyjątkowy gadżet z tej produkcji - imponującą figurkę, która kosztuje... 1199$, a więc prawie 4500 zł. Uwaga - w dalszej części newsa znajduje się spojler z gry. Pamiętajcie o tym, jeśli jeszcze w nią nie graliście.

Figurka ma 24,5 cala (ok. 62 cm), a za jej stworzenie odpowiada Prime 1 Studio. Nie przedstawia ona Kratosa i Atreusa, a antagonistę God of War - Nieznajomego, który okazuje się być nordyckim bogiem Baldurem. Aktualnie przyjmowane są zamówienia przedpremierowe, na wysyłkę będzie można liczyć między lipcem i listopadem 2020 roku.

W planach jest także stworzenie drugiej figurki - tym razem z głównymi bohaterami, a obie będzie można połączyć. Efekt zobaczycie na końcu poniższej galerii.

Źródło: prime1studio.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV