Gra o tron - 5. odcinek bije rekord oglądalności. Recenzje coraz słabsze

Gra o tron w 8. sezonie dzieli widzów, ale nie zmienia to nic w kwestii popularności. Przedostatni odcinek serialu pobił rekord.

Gra o tron w 8. sezonie dzieli widzów, ale nie zmienia to nic w kwestii popularności. Przedostatni odcinek serialu pobił rekord.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 

Gra o tron osiągnęło znakomity wynik w 5. odcinku Na żywo w HBO oglądało go 12,5 mln widzów. Jest to rekord serialu. Poprzedni należał do finału 7. sezonu i wynosił 12,1 mln widzów.

Biorąc pod uwagę wszystkie platformy, w których odcinek jest dostępny to także jest rekord w wysokości 18,4 mln widzów. Poprzedni należał do 3. odcinka sezonu - 17,8 mln widzów.

Wszystko więc wskazuje na to, że finał 8. sezonu pobiło kolejne rekordy.

Najwyraźniej nie wpływają na to coraz gorsze recenzje. Pierwsze dwa odcinki były oceniane na standardowym wysokim poziomie Gry o tron. Spadek nastąpił w kontrowersyjnym trzecim odcinku. Natomiast dwa ostatnie według Rotten  Tomatoes spadły poniżej progu świeżości. Są to odpowiednio 57% i 47%, czyli tym samy to jedyne odcinki, które spadły poniżej 60%. Czy ostatni odcinek zmieni tę tendencję?

Fani wzięli scenę z 5. odcinka z Aryą i zmienili w niej muzykę. Czy teraz jest inny klimat? Sprawdźcie sami:

Jest też zwiastun dokumentu o serialu:

null.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV