Przeczytaj w weekend

Gregg Henry w stałej obsadzie „The Following”

Popularny aktor telewizyjny Gregg Henry dołączył do regularnej obsady 3. sezonu The Following, który do ramówki powróci w 2015 roku.

Popularny aktor telewizyjny Gregg Henry dołączył do regularnej obsady 3. sezonu The Following, który do ramówki powróci w 2015 roku.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Gregg Henry (Hell on Wheels, The Killing) wystąpił dotychczas w 2 odcinkach The Following. W 2. sezonie wcielił się w Dr. Arthura Straussa i pojawił się w 8 i 10 epizodzie produkcji stacji FOX. Jego postać jest mentorem i głównym nauczycielem Joe Carrolla (James Purefoy), a w 3. sezonie ma odegrać niezwykle istotną rolę.

Czytaj także: Pilotowy odcinek "The Flash" bije kolejne rekordy

The Following do amerykańskiej ramówki stacji FOX powraca na początku 2015 roku. W Polsce serial można oglądać na Canal+.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV