Gwiezdne Wojny: część IX – brat Carrie Fisher o wątku Lei

Carrie Fisher, choć zmarła w 2016 roku, pojawi się w nadchodzącym filmie Gwiezdne Wojny: część IX. Brat aktorki zapowiada, że jej wątek potoczy się bardzo naturalnie.

Carrie Fisher, choć zmarła w 2016 roku, pojawi się w nadchodzącym filmie Gwiezdne Wojny: część IX. Brat aktorki zapowiada, że jej wątek potoczy się bardzo naturalnie.

Star Wars: Episode IX to nadchodzący film, który będzie zwieńczeniem nowej trylogii Gwiezdnych Wojen od Disneya. Jak wiadomo już od jakiegoś czasu, pojawi się w nim także księżniczka Leia, w którą od lat wcielała się Carrie Fisher. Choć aktorka zmarła w 2016 roku, jej postać zostanie wykreowana w filmie za sprawą niewykorzystanych do tej pory ujęć, zarówno z produkcji Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy jak i Gwiezdne wojny: ostatni Jedi.

Teraz o nadchodzącej produkcji wypowiedział się także Todd Fisher, brat zmarłej aktorki. Jak mówi, rozwiązanie z wykorzystaniem ujęć z przeszłości jest najlepszym możliwym wyborem, a on sam jest bardzo zadowolony z efektu. Zapewnia jednocześnie, że wszystko wygląda bardzo naturalnie i nie czuć, że są to ujęcia wkomponowane w film na siłę:

Jest wiele minut materiału filmowego. I to nie tylko odrzucone ujęcia - są tam nieużywane, zupełnie nowe treści, które można wpleść w fabułę. To będzie wyglądało tak, jakby od początku miało tak być. Jakbyśmy nakręcili to wszystko wczoraj.

Fisher nie zdradza, ile dokładnie minut ekranowych będzie nam dane obejrzeć i jak duża będzie koniec końców rola Lei. Na tę chwilę nie są żadne znane szczegóły produkcji.

Gwiezdne Wojny: część IX - premiera w grudniu 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV