Gwiezdne Wojny - z kim Obi-Wan może się spotkać w serialu?

Pojawia się nowa plotka na temat serialu o Obi-Wanie Kenobim. Co z niej wynika? Gwiezdne Wojny rozwijają się na małym ekranie.

Pojawia się nowa plotka na temat serialu o Obi-Wanie Kenobim. Co z niej wynika? Gwiezdne Wojny rozwijają się na małym ekranie.

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Gwiezdne Wojny mogą doczekać się trzeciego serialu aktorskiego. Na razie jesteśmy w sferze plotek, które nabierają wiarygodności dzięki potwierdzeniu podpisania kontraktu przez Ewana McGregora. Takie źródła jak Variety, The Hollywood Reporter i Deadline mają zawsze sprawdzone informacje.

Według portalu Fantha Tracks zajmującego się Gwiezdnymi Wojnami podobno decydującą kwestią w negocjacjach z Ewanem McGregorem była propozycja wyreżyserowania kilku odcinków. Oczywiście kontrakt jest lukratywny, ale dokładna kwota nie została wyjawiona.

Twierdzą, że pierwszy sezon będzie mieć 8 odcinków. W nim też miałby spotkać się z cytuję: znaną mechaniczną postacią. Wielu fanów na świecie założyło ,że może chodzić o Dartha Vadera, ale jest to niewykonalne z uwagi na wydarzenia z Nowej nadziei, gdzie ich rozmowa podkreślała, że dopiero wówczas po raz pierwszy spotkali się po latach. Wszystko więc wskazuje na to, że może chodzić o Dartha Maula, który w tym okresie panoszy się po galaktyce w świecie przestępczym i ma mechaniczne nogi. Panowie wielokrotnie spotykali się w serialach animowanych aż do zakończenia wątku Maula w Star Wars Rebeliantach.

W przyszły weekend rozpoczyna się D23 Expo i wszyscy oczekują, że wówczas Lucasfilm oficjalnie zapowie projekt.

Źródło: Fantha Tracks / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV