HBO zamawia 2. sezon „Getting On”

Stacja HBO zamawia 2. sezon nietypowej komedii medycznej pod tytułem Getting On (US).

Stacja HBO zamawia 2. sezon nietypowej komedii medycznej pod tytułem Getting On (US).

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienia 

Drugi sezon, podobnie jak pierwszy, będzie mieć sześć odcinków. Getting On (US) zebrał świetne recenzje krytyków i osiągał przyzwoitą oglądalność. Włodarze HBO tym bardziej są zadowoleni, gdyż prawie nie promowali serialu, pozostawiając to widzom i poczcie pantoflowej. 

Mark V. Olsen i Will Scheffer, znani z serialu Big Love stworzyli Getting On (US) w oparciu o brytyjski format. 

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV