Przeczytaj w weekend

Hugh Laurie wciąż kuśtyka jak „Dr House”

Hugh Laurie zdradził zabawną ciekawostkę dotyczącą jego pracy w filmie i telewizji od czasu zakończenia serialu stacji FOX pt. "Dr House".

Hugh Laurie zdradził zabawną ciekawostkę dotyczącą jego pracy w filmie i telewizji od czasu zakończenia serialu stacji FOX pt. "Dr House".

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

Hugh Laurie zdobył światową sławę dzięki tytułowej roli w serialu stacji FOX "House M.D.". Niedawno aktor gościł w brytyjskim programie "The Graham Norton Show", gdzie promował swój najnowszy film pt. "Tomorrowland". Temat telewizyjnego hitu powrócił w zabawny sposób:

Nie pamiętam żadnych kwestii z serialu, ale kiedy jestem na planie i słyszę "akcja" to zaczynam utykać. Jestem jak pies tresowany elektrodami.

Czytaj także: „Dzień Niepodległości 2″ – Jeff Goldblum na planie. Zobacz zdjęcie

Choć od zakończenia serialu minęły już 3 lata, Laurie nie może pozbyć się nawyku, który był jednym z głównych znaków rozpoznawczych jego bohatera. Aktora zobaczymy w polskich kinach w filmie Disneya już od najbliższego piątku. Występuje on również gościnnie w obecnie emitowanym 4. sezonie produkcji HBO pt. "Veep".

Źródło: inquisitr.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV