IEM Katowice 2016 – najlepsze momenty z turnieju CS: GO
W sieci pojawił się obszerny materiał wideo zawierający wszystkie najciekawsze fragmenty z turnieju Counter Strike: Global Offensive podczas Mistrzostw Świata IEM Katowice 2016.
W sieci pojawił się obszerny materiał wideo zawierający wszystkie najciekawsze fragmenty z turnieju Counter Strike: Global Offensive podczas Mistrzostw Świata IEM Katowice 2016.
W walce o tytuł mistrza świata w grze Counter-Strike: Global Offensive podczas IEM Katowice 2016 zmierzyło się 12 drużyn. 6 z nich zakwalifikowało się do fazy play-off, w tym polski zespół Virtus.pro. Niestety nasi zawodnicy odpadli w pierwszym meczu fazy pucharowej, przegrywając 0:2 z późniejszym zwycięzcą turnieju - szwedzką ekipą Fnatic.
Czytaj także: The Division – szczegóły dodatków do gry
Szwedzi zmierzyli się z młodym, brazylijskim zespołem Luminosiy Gaming i ulegli doświadczonym i utytułowanym rywalom 0:3.
Materiał wideo podsumowujący cały turniej CS: GO stworzony przez Virre CSGO możecie obejrzeć poniżej.
Źródło: YouTube / Fot. IEM
naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1976, kończy 49 lat
ur. 1982, kończy 43 lat
ur. 1950, kończy 75 lat
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1965, kończy 60 lat