Przeczytaj w weekend

James Woods w obsadzie „Raya Donovana”

James Woods otrzymał powracającą rolę w nadchodzącym serialu dramatycznym stacji Showtime pt. "Ray Donovan".

James Woods otrzymał powracającą rolę w nadchodzącym serialu dramatycznym stacji Showtime pt. "Ray Donovan".

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Aktor wcieli się w Patricka "Sully" Sullivana z południa Bostonu, którego z rodziną Donovanów wiąże skomplikowana przeszłość.


Produkcja z Lievem Schreiberem w roli tytułowej opowiada o mężczyźnie, który rozwiązuje problemy bogatych, sławnych i wpływowych ludzi w Los Angeles. Kiedy jego ojciec (Jon Voight) nieoczekiwanie zostaje wypuszczony z więzienia, Ray i jego rodzina muszą stawić czoło problemom.

W obsadzie są również Elliott Gould, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok, Katherine Moenning, Pooch Hall, Steven Bauer, Kerris Dorsey, Jonathan Schaech i Peter Jacobson.

Ann Biderman ("Southland") jest twórczynią i producentem wykonawczym razem z Markiem Gordonem i Bryanem Zuriffem.

Premiera "Raya Donovana" zaplanowana jest na 30 czerwca.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV