Przeczytaj w weekend

Jamie Bell w obsadzie pilota „Turn”

Jamie Bell ("Jumper", "Przygody Tintina", "Człowiek na krawędzi") otrzymał swoją pierwszą dużą rolę w telewizji. Aktor zagra głównego bohatera w pilocie "Turn" AMC.

Jamie Bell ("Jumper", "Przygody Tintina", "Człowiek na krawędzi") otrzymał swoją pierwszą dużą rolę w telewizji. Aktor zagra głównego bohatera w pilocie "Turn" AMC.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Craig Silverstein ("Nikita"). "Turn" oparty będzie na książce Alexandra Rose'a pt. "Washington's Spies". Akcja rozgrywa się latem 1778 roku i skupia się na farmerze imieniem Abe Woodhull (Bell), który razem z grupą przyjaciół z dzieciństwa tworzy tzw. Culper Ring, grupę szpiegów, która wpłynęła na walkę o niepodległość Ameryki.

Jak już pisaliśmy wcześniej, Meegan Warner zagra Mary Woodhull - żonę głównego bohatera. Daniel Henshall wcieli się w Caleba Brewstera - porucznika, który walczy przeciwko brytyjczykom.

W listopadzie stacja zamówiła pilotowy odcinek produkcji. Jeśli "Turn" otrzyma zamówienie pierwszego sezonu, znajdzie się w ramówce AMC w 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV