Przeczytaj w weekend

Jeri Ryan w obsadzie „Helix”

Gwiazda seriali "Star Trek: Voyager" oraz Body of Proof dostaje dużą rolę w nowej produkcji Rona Moore'a.

Gwiazda seriali "Star Trek: Voyager" oraz Body of Proof dostaje dużą rolę w nowej produkcji Rona Moore'a.

Adam Siennica

Adam Siennica

Ryan wcieli się w piękną i charyzmatyczną Constance Sutton, kierowniczkę operacji z ramienia korporacji Ilaria. Jest czarująca i błyskotliwa. Osiąga cel bez względu na koszty.

Fabuła Helix skupia się na grupie naukowców dowodzonych przez dr. Alana Farraguta (Billy Campbell), którzy udają się na Antarktydę, gdzie ich zadaniem jest przeprowadzenie szczegółowych badań. Podejrzewają oni, że właśnie tam ma wybuchnąć epidemia, która może rozprzestrzenić się na cały świat. Serial określany jest jako mroczny thriller science fiction.

Twórcą Helix jest Ron Moore (Battlestar Galactica). W obsadzie znajdują się także: Billy Campbell, Hiroyuki Sanada, Kyra Zagorsky,Mark Ghanime, Jordan Hayes, Meegwun Fairbrother, Catherine Lemieux i Neil Napier.

Pierwszy sezon będzie miał 13 odcinków. Premiera zaplanowana jest na styczeń 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV