Repertuar kin Nowość Program TV

Jest obsada serialu Stargate: Origins

Stargate: Origins to nowy aktorski serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wrót. Ogłoszono aktorów, którzy zagrają główne role.

Ellie Gall ma zagrać młodą Catherine Langford, która będzie główną bohaterką serialu. Jest to legendarna postać świata Gwiezdnych Wrót, która miała udział w odkryciu wrót w latach 20. XX wieku. To właśnie wokół jej przygód i fascynacji Gwiezdnymi Wrotami będzie toczyć się fabuła serialu. W oficjalnym opisie czytamy, że historia będzie bliska sercu Sagi Gwiezdnych Wrót. Aktorka znana jest z australijskich seriali, które nie są znane na świecie.

Natomiast Connor Trinneer zagra doktora Paula Langforda, którego badania archeologiczne doprowadziły do odkrycia Gwiezdnych Wrót. Co ciekawe, aktor występował w 10 odcinkach serialu Gwiezdne wrota: Atlantyda w roli Michaela Kenmore’a.

breaking
-
-

W obsadzie są także Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry i Lincoln Werner Hoppe. Szczegóły ich ról zostaną ujawnione w przyszłości.

Mercedes Bryce Morgan (Virtual Morality) wyreżyseruje wszystkie odcinki na podstawie scenariusza Marka Ilvedsona i Justina Michaela. Na razie wiadomo, że premiera pod koniec roku na platformie Stargate Command, a odcinki będą trwać po 10 minut.

Źródło: stargatecommand.co / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
breaking
-

James Gunn po Kosmosie MCU już…

News z ostatniej chwili - James Gunn, twórca Strażników Galaktyki, został zwolniony ze stanowiska reżysera…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Venom bez trzymanki –…

Na Comic-Conie w San Diego wyświetlono nowy zwiastun filmu Venom. Choć materiał nie trafił do…

Michalina Reda
-

James Gunn wydał oświadczenie. Kolejne tweety…

Po wczorajszym zwolnieniu Jamesa Gunna przez Disneya, reżyser postanowił skomentować sytuację osobiście. Wstawia się za…

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Enterprise, akcja i Spock.…

Podczas San Diego Comic-Con odbył się panel 2. sezonu Star Trek: Discovery. Wyjawiono wiele szczegół…

Norbert Zaskórski
-

[SDCC 2018] Bratobójcza walka! Krwawy zwiastun…

Na San Diego Comic-Conie zaprezentowano zapowiedź drugiej części 5. sezonu popularnego serialu stacji HISTORY. Premiera…

-

[SDCC 2018] Tom Ellis o zmianach,…

Na San Diego Comic-Con pojawił się Tom Ellis, aktor odgrywający tytułową rolę w serialu Lucyfer.…

Co o tym sądzisz?