Repertuar kin Nowość Program TV

Kate Burton powraca do serialu „Chirurdzy”

Wątek rodziny Grey'ów nabierze rumieńców już w 1. odcinku 11. sezonu serialu Chirurdzy. Do serialu powraca dawno niewidziana Kate Burton, która wcieli się w matkę głównej bohaterki.

Kate Burton ponownie wcieli się w Ellis Gray. Fani serialu pamiętają, że matka Meredith zmarła w 3. sezonie, dlatego też w 11. serii pojawi się w produkcji ABC jako element retrospekcji.

Czytaj także: „Chirurdzy”, „Skandal” i „How To Get…” – zapowiedź seriali Shondy Rhimes

Bazując na wydarzeniach z finału 10. sezonu, w którym to poznaliśmy nową szefową oddziału kardiochirurgii, wszystko wskazuje na to, że będzie ona dzieckiem Richarda i Ellis. W retrospekcjach widzowie poznać mają kulisy ich skomplikowanego związku oraz dowiedzą się więcej na temat dr Margaret Pierce (którą gra Kelly McCreary).

Chirurdzy powrócą do ramówki amerykańskiej telewizji 25 września. W Polsce serial emitowany jest na kanale FOX Life oraz na Polsacie.

Źródło: ew.com
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.