Kevin Feige zanim został szefem Marvel Studios, pomagał w… tworzeniu seriali DC

Zaskakującą ciekawostkę na temat Kevina Feige podczas San Diego Comic-Con, zdradził scenarzysta filmowy Geoff Johns.

Zaskakującą ciekawostkę na temat Kevina Feige podczas San Diego Comic-Con, zdradził scenarzysta filmowy Geoff Johns.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Podczas konwentu W San Diego, Geoff Johns ogłosił powstanie produkcji Stargirl, która znajdzie się w ofercie witryny streamingowej DC Universe. Okazuje się, że projekt ten był w głowie Johnsa już dużo wcześniej.

W tym celu, Johns udał się wiele lat temu do Dana DiDio, który pracował wówczas w firmie Mainframe (odpowiedzialna m.in. za serial ReBoot). To właśnie wtedy Johns przedstawił swoją wizję na świetny serial. Okazuje się jednak, że nie był jedynym, który pracował nad tym projektem.

Dan DiDio powiedział, że był umówiony na spotkanie z Richardem Donnerem. Ku jego zdziwieniu w drzwiach stanął właśnie Geoff Johns i... Kevin Feige. Tego drugiego przywołał właśnie Johns. W tym czasie obaj panowie pracowali jako asystenci w firmie The Donner Company (kierowanej właśnie przez Richarda Donnera). Okazuje się zatem, że na wiele lat przed zarządzaniem ogromnym Kinowym Uniwersum Marvela, Kevin Feige zaczynał w nieco innej roli.

Serial Stargirl opowie o uczennicy 2. klasy liceum, Courtney Whitmore, która zainspiruje nieoczekiwaną grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Ta nowa seria platformy DC Universe ukaże na nowo historię Stargirl, jak i pierwszej drużyny superbohaterów, Justice Society of America, w ramach zabawnej, ekscytującej i nieprzewidywalnej produkcji, która ukaże się w przyszłym roku.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV