Przeczytaj w weekend

Zwiastun 2. sezonu serialu Dorwać małego

W sieci pojawił się zwiastun 2. sezonu serialu Dorwać małego. Zobaczcie wideo.

W sieci pojawił się zwiastun 2. sezonu serialu Dorwać małego. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Get Shorty to serial stacji Epix, który zadebiutował w ubiegłym roku. Jest to jednocześnie reboot znanego filmu z lat 90. pod tym samym tytułem. Dziś w sieci pojawił się pierwszy zwiastun 2. sezonu produkcji. Zgodnie z zapowiedziami, w nadchodzącej odsłonie Miles będzie dokładał wszelkich starań, by pogodzić pracę producenta filmowego i obowiązki głowy rodziny ze swoim drugim życiem kryminalisty. Jego postępy w świecie Hollywood stają się zagrożone w momencie, gdy Rick Moreweather zgadza się założyć na siebie podsłuch na prośbę służb specjalnych.

Zobaczcie wideo:

W obsadzie są Chris O’Dowd, Ray Romano, Sean Bridgers, Carolyn Dodd, Lidia Porto, Goya Robles, Megan Stevenson, Lucy Walters, Sarah Stiles, Isaac Keys, Steven Weber, Andrew Leeds, Amy Seimetz, Sonya Walger i Alex Sawyer.

Premiera 12 sierpnia na Epix.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV