Geoff Johns

Geoff Johns
 • Data urodzenia:

  25 stycznia 1973 (46)
 • Miejsce urodzenia:

  Detroit, Michigan
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Zawód:

  Twórca komiksów, producent
 • Bio:

  Geoff Johns uczęszczał do Clarkston High School, a później studiował na Michigan State University, który ukończył w 1995 roku. Jest znany z tworzenia komiksów, za które otrzymał kilka nagród m.in Wizard Fan Award za The Flash, Infinite Crisis, Green Lantern oraz Teen Titans, Project Fanboy Award w kategorii najlepszy autor oraz  Spike TV Scream Award w kategorii najlepszy autor komiksów (za Blackest Night, Brightest Day, The Flash i Green Lantern).    

W obsadzie (1)

Twórczość (2)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV