Przeczytaj w weekend

Klaus i The Willoughbys - zdjęcia z animowanych filmów Netflixa. Jest teaser

The Willoughbys i Klaus to nowe filmy pełnometrażowe Netflixa. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z animacji.

The Willoughbys i Klaus to nowe filmy pełnometrażowe Netflixa. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z animacji.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Willoughbys to nowy animowany film pełnometrażowy realizowany w technice animacji komputerowej. Fabuła skupia się na czwórce rodzeństwa Willoughbych, którzy zostali porzuceni przez samolubnych dorosłych. Teraz uczą się, jak dostosować swoje staroświeckie przekonania do współczesnego świata, by stworzyć nowoczesną rodzinę. Historia opiera się na powieści pisarki Lois Lowry.W obsadzie dubbingu są Ricky Gervais, Maya Rudolph, Will Forte, Martin Short, Alessia Cara, Jane Krakowski i Sean Cullen.

Klaus natomiast to film w formacie klasycznej, rysowanej animacji 2D, stworzony przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii cyfrowej. Głównym bohaterem jest samolubny młody listonosz, który zostaje przeniesiony do odległej skandynawskiej miejscowości. Tam niespodziewanie nawiązuje przyjaźń z wiodącym życie samotnika zabawkarzem Klausem. Tak zaczyna się historia Świętego Mikołaja. W obsadzie dubbingu są między innymi Jason Schwartzman, J.K. Simmons, Rashida Jones, Joan Cusack, Norm Macdonald i Will Sasso. Zobaczcie teaser produkcji:

Obydwie produkcje powstają dla Netflixa i będą pierwszymi oryginalnymi filmami animowanymi platformy. W ramach promocji, do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z animacji. Zobaczcie galerię:

Klaus - film ma zadebiutować w okresie światecznym tego roku. The Willoughbys natomiast będą mieć swoją premierę wiosną 2020.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV