League of Legends – Kayle i Morgana się zmienią. Oto zwiastun

Zwiastun przedstawia dwie bohaterki z League of Legends po zmianach.

Zwiastun przedstawia dwie bohaterki z League of Legends po zmianach.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Na oficjalnym europejskim profilu League of Legends na Twitterze opublikowano krótki zwiastun. Materiał skupia się na dwóch postaciach, które wkrótce mają doczekać się zmian - są to Kayle oraz Morgana. Wygląda na to, że większych modyfikacji doczeka się pierwsza z tych bohaterek - otrzyma ona inne umiejętności, chociaż zachowa swoje najbardziej charakterystyczne ruchy, w tym możliwość rozpoczynania ataku z dystansu. W przypadku Morgany prawdopodobnie chodzić będzie przede wszystkim o zmiany kosmetyczne - w tym jej wygląd i efekty towarzyszące zdolnościom.

O zmianach poinformowano po raz pierwszy w sierpniu 2018 roku, jednak dopiero teraz otrzymaliśmy materiał, który je prezentuje. Data premiery aktualizacji z nimi nie została jednak ujawniona.

Źródło: twitter.com / fot. Riot Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV