Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Linia Galaxy S10 z certyfikacją HDR Netflixa

Netflix zaaprobował nowe smartfony od Samsunga: urządzenia z linii Galaxy S10 otrzymały od serwisu certyfikację HDR, co oznacza, że doskonale nadają się do oglądania filmów.

Wszystkie najnowsze smartfony Samsunga z linii S10 wyposażono w porządne ekrany AMOLED, które świetnie radzą sobie z wyświetlaniem kontrastowych obrazów. Tylko kwestią czasu było dostrzeżenie ich przez Netflixa i przyznanie certyfikatu HDR. Firma zaktualizowała swoją anglojęzyczną stronę wsparcia i w sekcji „Serwis Netflix w jakości HDR” dopisała modele S10e, S10 oraz S10+ do listy urządzeń obsługujących funkcję HDR10 w aplikacji mobilnej.

Przyznanie certyfikatu oznacza, że telefony w pełni wykorzystają potencjał technologii HDR. Nowe Samsungi wyświetlą żywsze kolory i pozwolą cieszyć się pełnią głębią barw oraz wysoką gradacją czerni. Jednymi słowy: filmy HDR będą świetnie wyglądać na tych urządzeniach. Przy okazji firma zaktualizowała listę telefonów pozwalających na wyświetlanie materiałów w rozdzielczości HD. Trafiły na nią trzy budżetowe smartfony Samsunga – M10, M20 oraz M30 – które wkrótce trafią na rynek.

-
-

Netflix poinformował także, że filmy w HD obejrzą również posiadacze telefonów i tabletów z procesorami Qualcomm Snapdragon 675, 710 oraz 855. Oznacza to, że liczba procesorów kompatybilnych z Netflixem HD wzrosła do 10 modeli. Nawet jeśli twój telefon nie został wyszczególniony na tej liście, ale wyposażono go w jeden ze wskazanych procesorów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz w stanie oglądać na nim netflixowe produkcje w rozdzielczości HD.

Źródło: Netflix / Zdjęcie: naEKRANIE.pl

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Mroczna wieża – kto zagra Rolanda…

Mroczna wieża to popularna seria fantasy autorstwa Stephena Kinga. Amazon szykuje wysokobudżetowy serial.

Dawid Muszyński
-

To My – recenzja filmu

Czy po świetnym Uciekaj, Jordan Peele jest w stanie nas jeszcze czymś zaskoczyć? Sprawdzamy jego…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Norbert Zaskórski
-

Znane obrazy w popkulturowej wersji [GALERIA]

Pewna artystka postanowiła przekształcić klasyczne dzieła malarskie w ich popkulturowe wersje.

Michał Czubak
-

CD Projekt planuje wydać niezapowiedzianą grę…

Nie tylko Cyberpunk 2077 - CD Projekt ma w planach kolejną wysokobudżetową produkcję. Gra miałaby…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 140 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]