Maraton serii Indiana Jones już od dziś na Paramount Channel

Indiana Jones ląduje na Paramount Channel. Jeśli jesteście fanami przygód odważnego archeologa, już teraz możecie szykować się na seanse kolejnych części filmów.

Indiana Jones ląduje na Paramount Channel. Jeśli jesteście fanami przygód odważnego archeologa, już teraz możecie szykować się na seanse kolejnych części filmów.

Michalina Reda

Michalina Reda

Indiana Jones to prawdopodobnie najsłynniejszy archeolog na świecie - postać znamy z serii filmów przygodowych, w których bohater podejmuje kolejne niebezpieczne misje i widowiskowo walczy z wrogami. W roli głównej występuje Harrison Ford, dla którego - obok Hana Solo - jest to przełomowa kreacja w karierze.

Jeśli jesteście fanami Indiany Jonesa, mamy dla Was dobre informacje - już od dziś na kanale Paramount Channel emitowane będą koleje części przygód archeologa. Seanse potrwają do weekendu włącznie - oto pełna rozpiska godzinowa.

MARATON SERII INDIANA JONES

Pierwszy film rozpocznie się już dziś o godzinie 20:00.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV