Przeczytaj w weekend

Marvel’s Spider-Man. Zwiastun dodatku z udziałem Hammerheada

Sony opublikowało zwiastun dodatku Turf Wars do gry Marvel’s Spider-Man. Premiera płatnego rozszerzania już w przyszłym tygodniu.

Sony opublikowało zwiastun dodatku Turf Wars do gry Marvel’s Spider-Man. Premiera płatnego rozszerzania już w przyszłym tygodniu.

W poprzednim dodatku do gry Marvel's Spider-Man mieliśmy okazję przez krótką chwilę zobaczyć charakterystyczną postać złoczyńcy o pseudonimie Hammerhead. W nadchodzącym rozszerzeniu o nazwie Turf Wars postać ta będzie znacznie bardziej wyraźna. Już sam zwiastun nadchodzącego rozszerzenia pokazuje, że postać ta odegra większą rolę.

Turf Wars zadebiutuje na rynku 20 listopada. Fabularny dodatek kontynuuje wątki z poprzedniego rozszerzenia, którego recenzje znajdziecie na naszych łamach.

Twórcy opublikowali także informacje o zawartości, jakie przyniesie nowy dodatek. Rozszerzenie wprowadzi do gry trzy kolejne stroje (komiksowa wersja kostiumu Iron Spider, opancerzone Spider-Armour MK i mangowy Spider-Clan Suit), a także kolejne wyzwania i zadania poboczne.

fot. SIE

Dodatek został wyceniony na 33 zł. Rozszerzenie jest drugim z trzech, które można kupić także w pakiecie o nazwie The City That Never Sleeps. Jego cena wynosi 84 zł.

 

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV