Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

W co ubierzesz swojego Pajączka? Marvel’s Spider-Man – zobacz stroje z gry

Już niedługo premiera gry Marvel’s Spider-Man. Zaoferuje ona nie tylko rozbudowaną kampanię, ale także sporo zadań pobocznych i zróżnicowane kostiumy.

Już niedługo premiera gry Marvel’s Spider-Man. Zaoferuje ona nie tylko rozbudowaną kampanię, ale także sporo zadań pobocznych i zróżnicowane kostiumy.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Niedawno do sieci wyciekła grafika, która przedstawia stroje, które w grze Marvel’s Spider-Man będzie mógł przywdziać Pajączek. Chociaż zawiera ona jedynie wycinki kostiumów to wnikliwi internauci szybko je rozszyfrowali. W poniższej galerii znajdziecie kostiumy, które prawdopodobnie pojawią się w produkcji studia Insomniac Games - prawdopodobnie, bo jest tu kilka przypadków, co do których można mieć wątpliwości.

Czy taka lista dostępnych w grze strojów Was satysfakcjonuje? A może uważacie, że czegoś zabrakło? Dajcie nam znać w komentarzach.

Marvel’s Spider-Man zadebiutuje 7 września, wyłącznie na PlayStation 4.


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Źródło: fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV