Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Marvel’s Spider-Man: Turf Wars – dodatek już dostępny

Już ponownie można wkroczyć do Nowego Jorku w wydaniu Insomniac Games. Dodatek Marvel’s Spider-Man: Turf Wars jest już dostępny.

Marvel’s Spider-Man: Turf Wars, czyli drugi z trzech zapowiedzianych rozszerzeń do znakomitej gry (patrz nasza recenzjaMarvel’s Spider-Man jest już dostępny. Czy Pająk położy kres wojnie terytorialnej pomiędzy Maggią a szefem gangu – Hammerheadem, zanim Nowy Jork Marvela stanie się jej największą ofiarą? Przekonać się o tym można za 33 złote, bowiem tyle kosztuje fabularne rozszerzenie do gry. Dodatek można kupić również taniej, w pakiecie z dwoma pozostałymi. Zestaw DLC Marvel’s Spider-Man: The City that Never Sleeps aktualnie kosztuje 63 złote (standardowa cena to 84 zł). Warto zatem rozważyć kupno całego pakietu, zwłaszcza że w grudniu czeka nas finałowe rozszerzenie do gry.

Rozszerzenie wprowadzi do gry trzy kolejne stroje (komiksowa wersja kostiumu Iron Spider, opancerzone Spider-Armour MK i mangowy Spider-Clan Suit), a także kolejne wyzwania i zadania poboczne. W tym dodatku gracze będą mieli bliższą okazję poznać się z Hammerheadem, postacią którą ledwo zarysowano w rozszerzeniu Marvel’s Spider-Man: The Heist. Dla Pająka spotkanie to może nie być najmilszym, jakiego dozna.

Dodatek waży niespełna 2GB danych. Produkt dostępny jest wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

PS4
-
-

Źródło: własne / fot. SIE

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.