Marvel’s Spider-Man: Turf Wars – dodatek już dostępny

Już ponownie można wkroczyć do Nowego Jorku w wydaniu Insomniac Games. Dodatek Marvel’s Spider-Man: Turf Wars jest już dostępny.

Już ponownie można wkroczyć do Nowego Jorku w wydaniu Insomniac Games. Dodatek Marvel’s Spider-Man: Turf Wars jest już dostępny.

Marvel’s Spider-Man: Turf Wars, czyli drugi z trzech zapowiedzianych rozszerzeń do znakomitej gry (patrz nasza recenzjaMarvel’s Spider-Man jest już dostępny. Czy Pająk położy kres wojnie terytorialnej pomiędzy Maggią a szefem gangu - Hammerheadem, zanim Nowy Jork Marvela stanie się jej największą ofiarą? Przekonać się o tym można za 33 złote, bowiem tyle kosztuje fabularne rozszerzenie do gry. Dodatek można kupić również taniej, w pakiecie z dwoma pozostałymi. Zestaw DLC Marvel’s Spider-Man: The City that Never Sleeps aktualnie kosztuje 63 złote (standardowa cena to 84 zł). Warto zatem rozważyć kupno całego pakietu, zwłaszcza że w grudniu czeka nas finałowe rozszerzenie do gry.

Rozszerzenie wprowadzi do gry trzy kolejne stroje (komiksowa wersja kostiumu Iron Spider, opancerzone Spider-Armour MK i mangowy Spider-Clan Suit), a także kolejne wyzwania i zadania poboczne. W tym dodatku gracze będą mieli bliższą okazję poznać się z Hammerheadem, postacią którą ledwo zarysowano w rozszerzeniu Marvel’s Spider-Man: The Heist. Dla Pająka spotkanie to może nie być najmilszym, jakiego dozna.

Dodatek waży niespełna 2GB danych. Produkt dostępny jest wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

Źródło: własne / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV