Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Mary, Queen of Scots – Margot Robbie i Saoirse Ronan spotkały się na planie tylko raz

Jak się okazuje, podczas pracy na planie filmu Mary, Queen of Scots, dwie główne aktorki miały okazję spotkać się tylko jeden raz. Sytuację wspomina Saoirse Ronan.

W tym roku na ekrany kin wejdzie film biograficzny Maria, królowa Szkotów. Będzie to historia Marii Stuart, która była zagorzałą katoliczką i podjęła walkę z szerzącym się w jej kraju protestantyzmem. Niestety, niezadowolenie społeczeństwa doprowadziło do jej wygnania. Królowa schroniła się w Anglii, gdzie została aresztowana i stracona za próbę zamachu na Elżbietę I.

W tytułowej roli występuje Saoirse Ronan, zaś Elżbietę I gra Margot Robbie. Jak się okazuje, obydwie aktorki były trzymane od siebie z daleka jeśli chodzi o pracę na planie – Ronan kręciła swoje sceny w Szkocji, a Robbie w Anglii. W jedynej wspólnej scenie spotkały się tylko raz – dla Robbie był to ostatni dzień pracy na planie, zaś dla Ronan – pierwszy. Jak podkreślają aktorki, ich separacja była działaniem w pełni świadomym – obydwie bardzo chciały, by towarzyszące im emocje przy pierwszym spotkaniu były jak najbardziej naturalne i przekonujące. Zdaniem Saoirse Ronan:

My naprawdę nie chciałyśmy się widzieć na planie. Uwielbiam Margot i chętnie bym z nią pogadała, ale chciałyśmy, aby to pierwsze spotkanie było wyjątkowe.

-
-

Aktorka podkreśla, że gdy już doszło do spotkania, obydwie płakały ze wzruszenia i rozmawiały bez końca. Jak mówi, nigdy nie doświadczyła czegoś podobnego i było to dla niej absolutnie wyjątkowe przeżycie. Margot Robbie natomiast uważa, że mimo burzliwej historii między postaciami, one nie były swoimi wrogami. Jej zdaniem jest to historia o bardzo trudnej miłości, gdzie przetrwanie jednej ze stron zagraża tej drugiej. Dodaje, że film jest niezwykle emocjonalny i poruszający.

Dane historyczne wskazują, że prawdziwe królowe nigdy nie miały okazji się spotkać, jednak reżyserka, Josie Rourke, zainspirowała się sztuką sceniczną o Marii Stuart i chciała pokazać na ekranie ich pełne emocji spotkanie.

Zobaczcie nowe zdjęcia z produkcji na początku galerii. Premiera 7 grudnia.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Michalina Reda
-

John Wick 3 – plakaty z…

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.