Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Tag: #galeria

Michalina Reda
-

Robaczki z Zaginionej Dżungli – zobacz nowe zdjęcia i...

Robaczki z Zaginionej Dżungli to kontynuacja animacji Robaczki z Zaginionej Doliny. Zobaczcie nowe zdjęcia i zwiastun sequela.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – nowy spot i zdjęcie superbohaterki MCU

Kapitan Marvel podbije ekrany kin już za niecały miesiąc. Zobaczcie nowy spot promocyjny i zdjęcie superbohaterki.

-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmienili

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego filmu mija już prawie 20 lat - zobaczcie, jak przez…

-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych faktów...

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki związane z tą ekranową postacią i całym serialem.

-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat widowiska MCU

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne spojrzenie na bohaterkę.

-

Kapitan Marvel w MCU spotka Kree. Tego o nich nie wiecie

Wiemy już, że w MCU Kapitan Marvel spotka kosmiczną rasę Kree. To dobra okazja na to, aby przedstawić Wam garść ciekawostek na jej temat.

-

Avengers: Koniec gry – powroty i nowe postacie. Kto może...

Przed filmem Avengers: Koniec gry fani MCU spekulują na temat nowych postaci i powrotu znanych bohaterów. Najwyższy czas uszeregować te przypuszczenia.

-

Nancy Drew and the Hidden Staircase – Sophia Lillis na...

Nancy Drew and the Hidden Staircase to nowy film o nastoletniej detektyw, w którą wciela się Sophia Lillis, gwiazda horroru To. Zobaczcie nowe zdjęcia.

-

Doom Patrol – rozszerzony zwiastun serialu....

Doom Patrol debiutuje w USA na platformie DC Universe. Z tej okazji do sieci trafił rozszerzony zwiastun, który zapowiada co wydarzy się w nowej produkcji.

-

Amerykańscy bogowie – plakaty z głównymi bohaterami 2. sezonu

Amerykańscy bogowie w tym roku powrócą z 2. sezonem. W ramach promocji w sieci pojawiły się nowe plakaty z głównymi bohaterami.

-

Zmieniają się nie do poznania. Oto obsady filmów i seriali po latach

Chcemy Wam pokazać, jak obsady znanych filmów i seriali zmieniały się przez lata, zestawiając ich dawne zdjęcia z tymi nowymi.

-

John Wick na Walentynki. Zobacz zabawne kartki inspirowane filmem

John Wick powróci w nowym filmie jeszcze w tym roku, a tymczasem z okazji nadchodzących Walentynek do sieci trafiła seria zabawnych kartek dla wszystkich zakochanych…