Masters of The Universe - data premiery filmu o He-Manie

Wiemy, że Sony Pictures szykuje filmową superprodukcję Masters of the Universe. W końcu po wybraniu głównego aktora ogłoszono nową datę premiery.

Wiemy, że Sony Pictures szykuje filmową superprodukcję Masters of the Universe. W końcu po wybraniu głównego aktora ogłoszono nową datę premiery.

Masters of the Universe ma nową datę premiery. Ustalono ją na 5 marca 2021 roku. Przypomnijmy, że poprzednio superprodukcja miała pojawić się w 2019 roku, ale po raz kolejny została opóźniona. Zatem nowa data premiery nie jest wcale taka pewna, ponieważ nie jest to pierwsze opóźnienie projektu. Jest on w planach od lat.

Noah Centineo ma zagrać postać He-Mana. Aaron i Adam Nee wyreżyserują na podstawie scenariusza Matta Hollowaya i Arta Marcuma, ktorzy znani są z hitu Iron Man.

Jest to opowiadać osadzona w tajemniczej Eternii. fabuła skupia się na księciu Adamie, który ma potężny miecz mogący przemienić go w bohatera zwanego He-Manem

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materialy prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV