Przeczytaj w weekend

Mortal Kombat 11 zapowiedziane. Oto zwiastun gry

Mortal Kombat 11 będzie kolejną odsłoną popularnej serii krwawych bijatyk. Zobaczcie pierwszy materiał promujący ten tytuł.

Mortal Kombat 11 będzie kolejną odsłoną popularnej serii krwawych bijatyk. Zobaczcie pierwszy materiał promujący ten tytuł.

Na The Game Awards 2018 zapowiedziano grę Mortal Kombat XI. W trakcie gali przedstawiono zwiastun - materiał nie zawiera jednak scen z rozgrywki. Zamiast tego zdecydowano się na efektowne i brutalne wideo CGI, w którym możemy zobaczyć pojedynek pomiędzy dwoma charakterystycznymi postaciami - Skorpionem i Raidenem.

Okazuje się też, że na premierę nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Zwiastun zdradza, że produkcja ta zadebiutuje już 23 kwietnia przyszłego roku. Gra trafi na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV