The Game Awards 2018 – lista laureatów

W nocy czasu polskiego rozdano jedne z bardziej prestiżowych nagród w branży gier wideo. Sprawdźmy, kto otrzymał statuetki The Game Awards 2018.

W nocy czasu polskiego rozdano jedne z bardziej prestiżowych nagród w branży gier wideo. Sprawdźmy, kto otrzymał statuetki The Game Awards 2018.

The Game Awards 2018 już za nami. W nocy z czwartku na piątek odbyła się gala, na której rozdano jedne z bardziej prestiżowych nagród w świecie gier wideo. Sporo nominacji otrzymał hit Rockstar Games, gra Red Dead Redemption 2, ale nie tylko RDR 2 się liczy, podobną ilością nominacji może pochwalić się God of War. Aczkolwiek w liczbie zdobytych statuetek przoduje produkcja Rockstar Games. Ta jednak najważniejsza trafiła w ręce Santa Monica Studios. Grą roku została produkcja God of War. Oprócz statuetek dedykowanych twórcom za ich gry oraz występy, podczas TGA 2018 rozdano również nagrody związane z esportem. Te możecie znaleźć na oficjalnej stronie gali.

Tak prezentuje się lista nagrodzonych:

Źródło: thegameawards.com / fot. thegameawards.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV