Motherland: Fort Salem - zwiastun w sieci. Czarodziejki w armii USA

Motherland: Fort Salem to nowy serial fantasy osadzony w alternatywnej rzeczywistość. Dla fanów historii o czarodziejkach.

Motherland: Fort Salem to nowy serial fantasy osadzony w alternatywnej rzeczywistość. Dla fanów historii o czarodziejkach.

Adam Siennica
Adam Siennica

Motherland: Fort Salem osadzony jest w alternatywnej rzeczywistości w Stanach Zjednoczonych, w której nie doszło do zabicia czarownic z Salem, gdyż podpisały one umowę z amerykańskim rządem. Od tamtego czasu walczą w armii za ten kraj. Bohaterkami są trzy młode kobiety, które lądują w tytułowym forcie, w którym przechodzą szkolenie z magii bojowej, gdy niespodziewanie muszą ruszyć na front walki z terrorystami mającymi potężną magię.

Eliot Laurence (Claws) jest twórcą j producentem wykonawczym. W ekipie producentów są również Adam McKay, Will Ferrell i Kevin Missick. W obsadzie są Taylor Hickson, Jessica Sutton, Ashley Nicole Williams, Amalia Holm, Demetria McKinney i Lyne Renee. Pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków.

Za produkcję odpowiadają Freeform Studios, Gary Sanchez Productions oraz firma Adama McKaya. Steven A. Adelson (Syrena) stanął za kamerą pilota.

Motherland: Fort Salem - premiera w USA odbędzie się 18 marca 2020 roku.

Motherland: Fort Salemfot. Freeform

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV