Multikino – na co z M!Kartą w październiku? Oto najciekawsze propozycje

Dla uczniów lub studentów posiadających M!Kartę Multikina październik zapowiada się naprawdę obficie, jeśli chodzi o ciekawe seanse filmowe. Oto najbardziej interesujące propozycje kinowe w tym miesiącu.

Dla uczniów lub studentów posiadających M!Kartę Multikina październik zapowiada się naprawdę obficie, jeśli chodzi o ciekawe seanse filmowe. Oto najbardziej interesujące propozycje kinowe w tym miesiącu.

Z M!Kartą Multikina uczniowie i studenci za bilet na seans płacą tylko 14,90 zł a przy płatności Blikiem przez cały tydzień mogą skorzystać z biletów w promocyjnej cenie! W październiku w kinach pojawi się wiele fantastycznych i oczekiwanych przez widzów premier. Już 5 października Tom Hardy zadebiutuje na ekranie jako ikoniczny przeciwnik Spider-Mana w filmie Venom. Dla fanów polskich komedii romantycznych również coś się znajdzie w postaci produkcji Serce nie sługa, a wielbiciele bajek będą mogli się odprężyć na seansie animacji Cinderella and Secret Prince.

12 października po długiej przerwie ze swoją nową komedią powraca Marek Koterski. Film 7 Uczuć opowiada historię Adasia Miauczyńskiego (w tej roli Michał Koterski) z czasów dzieciństwa. Powraca do tego okresu, aby nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Dla fanów szalonych thrillerów w kinach czeka nowa produkcja od Drew Goddarda, Bad Times at the El Royale, natomiast wielbiciele Draka i jego paczki potworów będą mogli obejrzeć kolejne przygody bohaterów w animacji Hotel Transylvania 3: Summer Vacation.

19 października na ekrany kin wejdzie filmowa biografia pierwszego człowieka na Księżycu, Neilla Armstronga pod tytułem First Man z Ryanem Goslingiem w roli głównej. Natomiast fani polskiego kina będą mogli obejrzeć nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Gdyni obraz Jak pies z kotem Janusza Kondratiuka inspirowany prawdziwą relacją reżysera  jego bratem Andrzejem. Wielbiciele mieszanki thrillera i komedii przyciągnie film A Simple Favor z Blake Lively i Anną Kendrick w rolach głównych.

26 października na fanów twórczości Stiega Larssona czeka The Girl in the Spider's Web , adaptacja 4. tomu z serii Millenium. Tym razem w rolę hakerki Lisbeth Slander wcieliła się Claire Foy, natomiast dziennikarza Mikaela Blomkvista zagrał Sverrir Gudnason. Tego samego dnia na ekrany kin powróci również ikoniczny, filmowy morderca, czyli Michael Myers w horrorze Halloween, kontynuacji przebojowej serii slasherów. Miesiąc zakończy Gerard Butler w filmie akcji Hunter Killer, w którym wcieli się w rolę kapitana łodzi podwodnej zmuszonego ratować prezydenta Rosji.

Więcej informacji o M!Karcie na stronie https://multikino.pl/mkarta.

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV