Pierwszy człowiek (2018)

First Man

Pierwszy człowiek

Film przedstawia życie astronauty, Neila A. Armstronga, i jego legendarną misję w kosmosie, która sprawiła, że stał się pierwszym człowiekiem na księżycu. Film został oparty na książce pt.: First Man: The Life of Neil A. Armstrong.

Trailery i materiały wideo

Pierwszy człowiek - zwiastun

Najnowsza recenzja redakcji

First Man to najnowszy film Damiena Chazelle'a, twórcy fenomenalnego Whiplash i oscarowego La La Land. Tym razem reżyser zabiera nas w podróż na Księżyc z legendarnym Neilem Armstrongiem, pierwszym człowiekiem, który postawił nogę na srebrnym globie. W rolach głównych Ryan Gosling i Claire Foy. Jak wyszło? Czy faktycznie mamy do czyniena z pretendentem do Oscara? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Wybieracie się na Pierwszego człowieka?

Jak zwykle zapraszam Was do odwiedzenia naszego kanału na YouTubie, na którym publikujemy wideorecenzję, odcinki naszego programu naEKRANACH oraz wywiady, materiały z planu i inne ciekawe rzeczy. Zostawcie suba, lajka, komentarz, co tylko chcecie. Dzięki za obejrzenie tej recenzji. Do usłyszenia za tydzień!

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Timothy Olyphant

Timothy Olyphant

ur. 1968, kończy 51 lat

Jack Gleeson

Jack Gleeson

ur. 1992, kończy 27 lat

Michaela McManus

Michaela McManus

ur. 1983, kończy 36 lat

Tony Goldwyn

Tony Goldwyn

ur. 1960, kończy 59 lat

Tahmoh Penikett

Tahmoh Penikett

ur. 1975, kończy 44 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV