Repertuar kin Nowość Program TV

Nie otwieraj oczu – wyniki oglądalności według danych Nielsena

Nie otwieraj oczu to głośna produkcja Netflixa, która według ostatnich informacji bije rekordy oglądalności. Teraz te dane weryfikuje Nielsen, firma, która zbadała, ilu użytkowników Netflixa obejrzało ten film w USA.

Nie otwieraj oczu to nowy film Netflixa z Sandrą Bullock w roli głównej, który jest wyreżyserowany przez Susanne Bier. Jakiś czas temu streamingowy gigant pochwalił się, że produkcja bije rekordy oglądalności – w pierwszym tygodniu od premiery film miało obejrzeć 45 037 125 użytkowników Netflixa na całym świecie, co jest wynikiem najlepszym z dotychczasowych.

Teraz tym statystykom przygląda się Nielsen, firma monitorująca wyniki oglądalności najgłośniejszych produkcji. Według nowych badań, w samych Stanach Zjednoczonych film obejrzało 26 milionów użytkowników Netflixa (mowa o pierwszym tygodniu od premiery) – z tego wyłącznie w dniu 28 grudnia produkcja przyciągnęła przed odbiorniki 3.9 mln widzów. Jest to wyraźne potwierdzenie, że Nie otwieraj oczu faktycznie okazał się największym hitem jeśli chodzi o filmową ofertę platformy – według Nielsena, tylko 2. sezon Stranger Things wypada lepiej jeśli chodzi o pierwszy tydzień po premierze (przy czym Nie otwieraj oczu to film, a Stranger Things – serial).

-
-

Przypomnijmy, że fabuła filmu Nie otwieraj oczu skupia się na Malorie, która walczy o przetrwanie dla siebie i dwójki swoich dzieci. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym tajemnicza siłą dziesiątkuje ludzkość – każdy, kto zobaczy potwora, zginie. Malorie chce przedostać się do bezpiecznego miejsca, jednak w tym celu musi przetrwać dwudniową niebezpieczną podróż z zasłoniętymi oczami.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.