Repertuar kin Nowość Program TV

Nie otwieraj oczu – wyniki oglądalności według danych Nielsena

Nie otwieraj oczu to głośna produkcja Netflixa, która według ostatnich informacji bije rekordy oglądalności. Teraz te dane weryfikuje Nielsen, firma, która zbadała, ilu użytkowników Netflixa obejrzało ten film w USA.

Nie otwieraj oczu to nowy film Netflixa z Sandrą Bullock w roli głównej, który jest wyreżyserowany przez Susanne Bier. Jakiś czas temu streamingowy gigant pochwalił się, że produkcja bije rekordy oglądalności – w pierwszym tygodniu od premiery film miało obejrzeć 45 037 125 użytkowników Netflixa na całym świecie, co jest wynikiem najlepszym z dotychczasowych.

Teraz tym statystykom przygląda się Nielsen, firma monitorująca wyniki oglądalności najgłośniejszych produkcji. Według nowych badań, w samych Stanach Zjednoczonych film obejrzało 26 milionów użytkowników Netflixa (mowa o pierwszym tygodniu od premiery) – z tego wyłącznie w dniu 28 grudnia produkcja przyciągnęła przed odbiorniki 3.9 mln widzów. Jest to wyraźne potwierdzenie, że Nie otwieraj oczu faktycznie okazał się największym hitem jeśli chodzi o filmową ofertę platformy – według Nielsena, tylko 2. sezon Stranger Things wypada lepiej jeśli chodzi o pierwszy tydzień po premierze (przy czym Nie otwieraj oczu to film, a Stranger Things – serial).

-
-

Przypomnijmy, że fabuła filmu Nie otwieraj oczu skupia się na Malorie, która walczy o przetrwanie dla siebie i dwójki swoich dzieci. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym tajemnicza siłą dziesiątkuje ludzkość – każdy, kto zobaczy potwora, zginie. Malorie chce przedostać się do bezpiecznego miejsca, jednak w tym celu musi przetrwać dwudniową niebezpieczną podróż z zasłoniętymi oczami.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?