Przeczytaj w weekend

Nintendo rejestruje znak towarowy. Doczekamy się Nintendo 64 Mini?

Bardzo możliwe, że kolejnym krokiem Nintendo będzie przygotowanie zminiaturyzowanej wersji konsoli Nintendo 64. Na to wskazuje zarejestrowany znak towarowy.

Bardzo możliwe, że kolejnym krokiem Nintendo będzie przygotowanie zminiaturyzowanej wersji konsoli Nintendo 64. Na to wskazuje zarejestrowany znak towarowy.

Firma Nintendo zarejestrowała nowy znak towarowy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest nim kontroler do złudzenia przypominający ten z konsoli Nintendo 64. Może to wskazywać na to, że Japończycy stworzą kolejną retro-konsolę w pomniejszonej wersji. Podobne znaki towarowe rejestrowano już wcześniej przed zapowiedziami NES Classic Mini i SNES Classic Mini.

Czytaj także: DOOM z dużą aktualizacją. DLC dla wszystkich i darmowy weekend

fot. neogaf.com

Nintendo 64 zadebiutowało w czerwcu 1996 roku. Na konsolę ukazało się wiele świetnie ocenianych gier, takich jak Super Mario 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, The Legend of Zelda: Majora’s Mask i GoldenEye 007, zebranie kilkunastu hitów nie będzie więc stanowiło problemu. Zapowiedź miniaturowej wersji tego urządzenia wydaje się być kwestią czasu.

Źródło: neogaf.com / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV