Nowości w obsadzie pilota „Tyrant”

Mehdi Dehbi, Moran Atias i Ashraf Barhoom dołączają do pilota serialu twórców Homeland.

Mehdi Dehbi, Moran Atias i Ashraf Barhoom dołączają do pilota serialu twórców Homeland.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Dehbi zagra Abdula, przystojnego młodego mężczyznę, który ma trzymać z dala od kłopotów syna Barry'ego. Atias wcieli się w Leilę, oszałamiającą i elegancką żonę starszego brata Barry'ego Jamala (w tej roli Barhom).

"Tyrant" to produkcja dramatyczna skupiająca się na amerykańskiej rodzinie, która żyje i pracuje na Bliskim Wschodzie. Za kamerą David Yates. Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią w Maroku. 

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV