Repertuar kin Nowość Program TV

Obcy – powstają krótkometrażówki z okazji 40. rocznicy. Zwiastun i opisy

W tym roku przypada 40. rocznica kultowego filmu Obcy. 8 Pasażer Nostromo w reżyserii Ridleya Scotta. Studio Fox razem z niezależnymi twórcami przygotuje sześć krótkometrażówek osadzonych w świecie Ksenomorfów.

Z okazji 40. rocznicy Obcego, studio 20th Century Fox przygotowało sześć krótkometrażowych filmów rozgrywających się w świecie Ksenomorfów. Powstały one we współpracy z internetową platformą Tongal, która słynie z dawania szansy niezależnym twórcom.

Ostatecznie wybrano sześciu szczęśliwców, którzy nakręcą swoje projekty przy pomocy zawodowców. Dziś poznaliśmy opisy wszystkich produkcji. Zobaczcie też zapowiedź wideo:

  • Alien: Alone – Hope, członek załogi opuszczonego transportowca Otranto, spędziła rok na walce o przetrwanie swoje, a także statku. Po odkryciu ukrytego ładunku, ryzykuje wszystko, żeby zasilić zepsuty statek w poszukiwaniu ludzkiego życia. Scenariusz i reżyseria: Noah Miller.
  • Alien: Containment – Czworo ocalałych rozbitków znajduje się na pokładzie małej kapsuły ratunkowej w kosmosie. Próbują ustalić, co doprowadziło do epidemii, która pochłonęła ich statek. Zaczynają rozumieć, że nie mogą sobie wzajemnie ufać. Scenariusz i reżyseria: Chris Reading.
  • Alien: Harvest – ocalała załoga uszkodzonego statku ma mało czasu na dotarcie do kapsuły ratunkowej. Narzędziem, które może im pomóc w dotarciu do niej, jest czujnik ruchu. W mroku czai się jednak mroczna istota, która nęka załogę. Scenariusz i reżyseria: Benjamin Howdeshell.
  • Alien: Night Shift – zaginiony i zdezorientowany pilot zostaje odnaleziony przez swoich współpracowników. Proponują mu drzemkę. Zostaje wpuszczony do magazynu kolonii, ale stan pilota pogarsza się i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Scenariusz i reżyseria: Aidan Breznick.
  • Alien: Ore – Lorraine, pracująca ciężko obywatelka kolonii górniczej, pragnie polepszyć jakość życia swojego i jej córek i wnuków. Jej współpracownicy odkrywają zabitego w tajemniczych okolicznościach górnika, Lorriane zmuszona będzie do wybrania pomiędzy ucieczką, a sprzeciwienie się rozkazom i walką o ratunek dla swojej rodziny.Scenariusz i reżyseria: siostry Spear.
  • Alien: Specimen – Nocna zmiana w szklarni w jednej z kolonii. Botaniczka Julia stara się zapanować nad próbkami gleby, które wywołały niepokój u jej psiego pomocnika. Pomimo wysiłków, Julia zostaje uwięziona w laboratorium, które niespodziewanie zostało zamknięte. Nie wie, że okaz Obcego wydostał się z tajemniczego transportu. Rozpocznie się walka o przetrwanie, bo kosmita poszukuje nosiciela. Scenariusz i reżyseria: Kelsey Taylor.

-
-

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.